
12-инчов здрав индустриален таблет
LCD 12,2" 5точков сензорен екран (10:16 800*1280 IPS)
RAM 4G DDR3L-16GB
Flash 64GB-128GB
Име на продукта: Здрав индустриален таблет
Здрав индустриален таблет
Описание на продукта:
1, Устойчивост на висока и ниска температура
Следователно частите на Rugged Industrial Tablet трябва да са устойчиви на високи и ниски температури. Тъй като е необходимо да се гарантира, че цялата машина може да работи нормално в диапазона от -10 градуса до 50 градуса и да се съхранява безопасно в диапазона от -20 градуса до 60 градуса. Диапазонът на работната температура и температурата на съхранение на всеки материал трябва да бъде по-голям, а някои части, които са склонни към топлина, дори изискват устройството да издържа на високи температури над 90 градуса.
2, Устойчив на солен спрей
Здравият индустриален таблет е устойчив на износване. Триустойчивата плоча се използва в различни индустриални среди и е лесна за носене. За да се гарантира ефективният живот на продукта, ще бъдат използвани някои устойчиви на износване материали, особено частта на корпуса.
3, Устойчив на надраскване
Екранът на Rugged Industrial Tablet е устойчив на надраскване. Това изисква конфигурацията на Corning Gorilla Glass върху сензорния екран с твърдост над 7H и устойчивост на надраскване без защитен филм.
4, взривозащитен
Здравият промишлен таблет отговаря на промишлените взривозащитени. Например, EM-I16H е таблет, който е преминал сертифициране за взривобезопасност, което има строги изисквания за електрически характеристики и херметичност на цялата машина.
| операционна система | Windows 10 Home/Android |
| LCD | 12,2" 5точков сензорен екран (10:16 800*1280 IPS) |
| RAM памет | 4G DDR3L-16GB |
| Светкавица | 64GB-128GB |
| Wi-Fi | 802.11 ac/b/g/n (2.4G/5G двулентов wifi) |
| Камера | Предни 2.0MP плюс задни 5.0 MP |
| BT | BT4.2 |
| Батерия | 7.4V/7000mAh |
| 4G модул | Quectel EC25-E(европейска версия)/AU(версия за Южна Америка) |
| Говорител | Вграден 8Ω/0.8W високоговорител x 1 |
| Сензор | G-сензор |
| GPS | U-blox NEO-7 |
| TF карта | Поддържа SDHC/SDXC |
| USB конектор | USB 2.0*1 |
| Жак за слушалки | ф3.5мм стандартен порт за слушалки |
| HDMI конектор | Micro HDMI 1.4a |


















Изпрати запитване
