
8-инчов индустриален здрав таблет
LCD 8" 5точков сензорен екран (10:16 800*1280 IPS)
RAM 4G DDR3L-16GB
Flash 64GB-128GB
Спецификация на индустриален здрав таблет:
1. Тялото на Industrial Rugged Tablet е миниатюрно, лесно за носене;
2 Industrial Rugged Tablet има висока защита и може да работи нормално в различни среди за съхранение;
3 Industrial Rugged Tablet може да поддържа различни мрежови комуникационни модули, като Gigabit Ethernet порт, двубандов WiFi, 4G/5G, 4G пълен Netcom и т.н., което може да гарантира, че администраторите на склада могат да прилагат във всяка мрежова ситуация; неговата работа Системата може да поддържа операционни системи windows или Android11. За приложен софтуер за управление на склад, съвместимостта на двете операционни системи е най-добрата и двете могат да поддържат вторична разработка; използването на високопроизводителни процесори на Intel, вградена памет с голям капацитет и твърд диск може да осигури бърза и гладка работа; богати интерфейси, вграден USB входен и изходен интерфейс, HDMI входен и изходен интерфейс с висока разделителна способност, RS-232 изходен сериен порт, може да разшири по-добре своите функции в областта на управлението на склада.
| операционна система | Windows 10 Home/Android |
| LCD | 8" 5точков сензорен екран (10:16 800*1280 IPS) |
| RAM | 4G DDR3L-16GB |
| Светкавица | 64GB-128GB |
| Wi-Fi | 802.11 ac/b/g/n (2.4G/5G двулентов wifi) |
| Камера | Предни 2.0MP плюс задни 5.0 MP |
| BT | BT4.2 |
| Батерия | 3.7V/7800mAh |
| 4G модул | Quectel EC25-E(европейска версия)/AU(версия за Южна Америка) |
| Говорител | Вграден 8Ω/0.8W високоговорител x 1 |
| Сензор | G-сензор |
| GPS | U-blox NEO-7 |
| TF карта | Поддържа SDHC/SDXC |
| USB конектор | USB 2.0*1 |
| Жак за слушалки | ф3.5мм стандартен порт за слушалки |
| HDMI конектор | Micro HDMI 1.4a |







Изпрати запитване
