
Smart Board Business
- Начинът на инсталиране по подразбиране е тип стенен монтаж, подовата стойка е по избор.
- Поддържа операционна система Android и X86
- Налично е инфрачервено или капацитивно докосване, поддържа мултитъч, до 20 точки
- Анотация в реално време, безжична проекция, мултиекранно взаимодействие
Изпрати запитване
Product Details ofSmart Board Business
| Име на продукта | бизнес с интелигентни дъски |
Съотношение | 16:9 |
| Ефективна площ на дисплея | 1645.96*925.52 ММ |
| Резолюция | 3840x 2160 UHD |
| Сензорен тип | Инфрачервено или капацитивно докосване |
| Тип стъкло | 4мм закалено стъкло |
| Цвят на дисплея | 8 бита/16,7 милиона |
| Яркост | 350-400нита |
| Скорост на обновяване | 60Hz |
| операционна система | Android/X86 |
| Изходен интерфейс | 1*HDMI,1*VGA,1*LINE-OUT |
Интерфейс за въвеждане | 1*LAN,3*USB3.0,3*USB2.0,1*MIC-IN |
| Говорител | 8Ω 10W x 2 |











Изпрати запитване
