
Интерактивна бяла дъска за класна стая
- Размери на екрана от 32 инча до 110 инча по избор или персонализирани
- Начинът на инсталиране по подразбиране е тип стенен монтаж, подовата стойка е по избор.
- Поддържа операционна система Android и X86
- Налично е инфрачервено или капацитивно докосване, поддържа мултитъч, до 20 точки
- Анотация в реално време, безжична проекция
Изпрати запитване
Product Details ofИнтерактивна бяла дъска за класна стая
| Модел | |
| Марка | СЕНКЕ |
| Име | интерактивна дъска за класната стая |
| LCD панел | |
| Размер | 86 инча |
| Панел Марка | LG, BOE(екран с габарит A) |
| Тип | TFT-LCD S-PVA |
| Резолюция | 3840 × 2160 (UHD) при 60 Hz |
| Яркост | 450cd/m² |
| Съотношение контраст | 2000:01:00 |
| Визуален ъгъл (хоризонтален/вертикален) | 178 градуса /178 градуса |
| Време за реакция | 8ms |
| Визуална площ (mm) | 1895(Ш)×1066(В) мм |
| Цветова гама (NTSC) | 72 процента |
| Подсветка | WLED |
| дисплей мащаб | 16:09 |
| Време за реакция | <8ms |
| живот | >60000H |
| Инфрачервена характеристика на допир | |
| Докоснете спецификациите | Инфрачервена сензорна рамка |
| стъкло | 4мм закалено стъкло |
| Пропускливост на стъкло | >88 процента (по-високата пропускливост зависи от технологията за обработка на стъклена повърхност като AR/AG) |
| Индукционно число на обект (IR) | Докоснете на 20 |
| Брой инфрачервени индукционни линии (WD) | 32767 × 32767 |
| Позиционна точност | Повече от 90 процента от зоната на допир е 2 мм |
| Определение на интерфейса | USB 2.0(Пълна скорост) |
| Докоснете силата | Докосване с нулево налягане |
| Светлоустойчивост | Има устойчивост на светлина |
| Индукционен живот | 6 милиона пъти |
| Времето за реакция | <8ms |
| Режимът на захранване | Пълен дуплекс, захранван от USB DC плюс 5V до 500mA |
| Околната среда | |
| Работна температура | 0 градуса ~50 градуса |
| Работна влажност | 20 процента ~80 процента (без кондензация) |
| Температура на съхранение | -20 градуса ~60 градуса |
| Съхранявайте влажност | 10 процента ~90 процента (без кондензация) |
| Режим на показване | S-ips, често черен дисплей, предаване |
| Максимално време за обслужване (часове/ден) | 24 часа |








Един чифт
75-инчова интерактивна бяла дъскаСледваща
Интерактивен панел 86 инчаИзпрати запитване
