
Интерактивен панел 86 инча
- Начинът на инсталиране по подразбиране е тип стенен монтаж, подовата стойка е по избор.
- Двойна ОС, поддържа Android и X86 операции
- Налично е инфрачервено или капацитивно докосване, поддържа мултитъч, до 20 точки
- Анотация в реално време, безжична проекция, мултиекранно взаимодействие
Характеристики на интерактивния панел 86 инча:
- Интерактивният плосък панел приема дизайн на компютър "всичко в едно", с вграден компютър, проектор, високоговорител, електронна бяла дъска, екран и т.н., без никакви видими кабели за свързване на вътрешни функционални модули отвън.
- Интерактивен панел 86 инча разполага с 86 инчов LCD екран със свръхвисока разделителна способност, съотношението на дисплея е 16:9, разделителната способност е 3840*2160, с ефект против отблясъци
- Вградената система е конфигурирана с Android9.0, 1G, 8G, а разглобяемата операционна кутия е конфигурирана с Intel core i3-2th, 4G, 128G
- Интелигентната дъска използва инфрачервена сензорна технология, поддържа 20-точково докосване в Windows система, писалка или докосване с пръст, а капацитивното докосване също е по избор

| Име на продукта | Образователен интерактивен панел 86 инча |
Съотношение | 16:9 |
| Ефективна площ на дисплея | 1892,16*1064,22 мм |
| Резолюция | 3840x 2160(4k) |
| Сензорен тип | Инфрачервено или капацитивно докосване |
| Тип стъкло | 4мм закалено стъкло |
| Цвят на дисплея | 8 бита/16,7 милиона |
| Яркост | 350-400нита |
| Скорост на обновяване | 60Hz |
| операционна система | Android/X86 |
| Изходен интерфейс | 1*HDMI,1*VGA,1*LINE-OUT |
Интерфейс за въвеждане | 1*LAN,3*USB3.0,3*USB2.0,1*MIC-IN |
| Говорител | 8Ω 10W x 2 |
Интерактивният панел 86 инча приема прост дизайн, без предни бутони и входни и изходни интерфейси, изцяло метална обвивка и дъгообразен ъглов дизайн. Вграден безжичен мрежов модул, може да реализира безжичен интернет достъп, вградена безжична проекция на екрана, няма нужда от външни приемащи компоненти, функцията за прехвърляне на екрана може да се реализира чрез свързване към WiFi на компютъра "всичко в едно" и екранът на външното устройство може да се предава безжично към цялата машина за показване. .


Размерът на интерактивния панел е от 32 инча до 110 инча, а най-продаваният размер е 65" 75" 86" 98". Обучаващият интерактивен панел „всичко в едно“ 75 инча има мощни функции и може да възпроизвежда общи формати на документи като PPT, PDF, word и т.н. Учителят може лесно да обясни своите учебни програми, а също и смарт дъската поддържа анотация в реално време, свободен избор и свободно превключване. Начинът на инсталиране по подразбиране е тип стенен монтаж, а типът стойка за под е по избор.

Изпрати запитване
